Stiefmoederdag 2022

Op zaterdag 21 mei 2022 organiseerden we een online Stiefmoederdag. Op die dag kon je ervaringen uitwisselen met anderen, tips van professionele hulpverleners krijgen of gewoon eens luisteren hoe andere vrouwen omgaan met allerlei issues rond het stiefmoederschap.  

De Stiefmoederdag werd speciaal georganiseerd voor stiefmoeders, maar er was ook een programma voor professionals die meer willen weten over de dynamiek van samengestelde gezinnen. Bekijk gerust het programma van de Stiefmoederdag 2022. 

Er zijn nog geen plannen voor een volgende Stiefmoederdag. Maar je kunt iedere maand gratis deelnemen aan de online gespreksgroep. Heb je de voorkeur voor een-op-een contact, vraag dan een mailmaatje aan. We koppelen je dan aan een andere stiefmoeder.